Медвин мій єдиний
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » Медвинський тік » Отпуск
Отпуск
19irinakozlova88Дата: Понеділок, 13.09.2021, 14:55 | Повідомлення # 1
Користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый день, подскажите где лучше всего провести отпуск?
 
alinamotrechko1231Дата: Вівторок, 14.09.2021, 12:37 | Повідомлення # 2
Користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрый день, мне кажется туры в оаэ это лучший вариант для отдыха. У меня давно была мечта тут побывать и если честно даже не могу выразить словами на сколько я в восторге от этой страны - хоть раз считаю тут должен побывать каждый!
 
dashakhomenko1992Дата: Четвер, 04.11.2021, 15:49 | Повідомлення # 3
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Не пожалеете , если купите incomartour.com.ua экскурсионный тур в Черногорию . Я только пару недель назад от туда вернулась, лучший отпуск в жизни. Там очень красиво, я осталась довольна, что выбрал именно эту страну для поездки.
 
mariannamaltovaДата: Вівторок, 09.11.2021, 12:27 | Повідомлення # 4
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
я бы тоже не отказалась
 
geraldiksДата: П`ятниця, 03.12.2021, 20:10 | Повідомлення # 5
Спостерігач
Група: Пользователи
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
А в Европу не хотите? Сейчас самостоятельно очень недорого можно организовать там досуг) Есть, к примеру, скидки и акции на авиабилеты в Прагу https://avia.tripmydream.com/city/prague - почему бы не воспользоваться этой возможностью?
 
simsimsaДата: Понеділок, 01.08.2022, 20:59 | Повідомлення # 6
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Зарубеж сейчас очень дорого ехать, так что я бы на Вашем месте предпочла бы отечественные курорты. Ну Одесса в этом году не светит, но зато есть санатории Трускавца, где так же можно очень даже прилично отдохнуть.
 
moloko9855Дата: П`ятниця, 05.08.2022, 11:24 | Повідомлення # 7
Спостерігач
Група: Пользователи
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Понятно, спасибо
 
alexsenelnikovДата: Субота, 20.05.2023, 12:45 | Повідомлення # 8
Експерт
Група: Пользователи
Повідомлень: 265
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви ще думаєте, де можна провести відпустки, можу вам з радістю порадити тут https://koruna.ua/price/ детальніше ознайомитися з готелем Коруна, а також подивитися прайс, вони дійсно не дорогі. Дуже комфортні умови проживання, просторі та затишні номери. Можна насолодитися природою, подихати чистим повітрям набратися сил і просто відпочити на втіху.
 
halistДата: Середа, 31.05.2023, 05:39 | Повідомлення # 9
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Я уже решила что а море в Одессу к сестре поедем.
Экономия.
 
lilalil1986Дата: Середа, 26.07.2023, 13:06 | Повідомлення # 10
Почесний користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте гарний та комфортний пляж у Севастополі, то я пропоную вам вивчити статтю про Яшмовий пляж https://julia-hotel.com.ua/yashmovij-plyazh-galka/ Ця стаття познайомить вас з прекрасним місцем відпочинку, де приємна морська атмосфера та блакитна вода. Яшмовий пляж вразить вам краєвидами та красою, і я впевнена ви не захочете його залишати.
 
smirnovalina1515Дата: Неділя, 30.07.2023, 18:00 | Повідомлення # 11
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Нынешний отпуск я уже успела забронировать. Я с семьей поедем в санаторий Теплица на Закарпатье, это прекрасное место для уютного отдыха и оздоровления всей семьей. Санаторий предлагает множество развлечений для детей и взрослых. Также здесь можно подлечиться местными минеральными водами, больше информации о них, найдете на сайте санатория https://teplyca.com.ua/lecheni....eplitsa .
 
isomova03Дата: Четвер, 11.01.2024, 20:36 | Повідомлення # 12
Користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
У самому серці Колумбії знаходиться чарівний національний парк Тайрона, справжній рай для любителів природи та шукачів пригод https://marcopolo-club.com.ua/naczion....lumbiya Ця стаття відображає суть цього захоплюючого духу місця, демонструючи його неперевершену красу та різноманітність екосистем. Автор уміло подорожує незайманими пляжами парку, густими джунглями та стародавніми археологічними пам'ятками, надаючи читачам яскраве зображення унікальних вражень, які може запропонувати Тайрона. Від ритмічного хвиль, що розбиваються, про узбережжя Карибського моря до яскравої флори і фауни, яка робить парк своїм будинком, оповідання малює яскраву картину чудес природи, що очікують свого відкриття. Що відрізняє цю статтю, то це її здатність передати культурне значення парку. Заглиблюючись у багату історію корінних громад, що колись процвітали у цьому регіоні, стаття додає рівень глибини до розуміння читачем національного парку Тайрону. Незважаючи на стислість, стаття дає привабливий погляд на чарівність Тайрони, спонукаючи читачів досліджувати її приховані скарби.
 
Форум » Тестовый раздел » Медвинський тік » Отпуск
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz