Медвин мій єдиний
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » Медвинський тік » Як вибрати монітор для комп'ютера на всі випадки життя?
Як вибрати монітор для комп'ютера на всі випадки життя?
pov8603Дата: Понеділок, 29.08.2022, 09:08 | Повідомлення # 1
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене вдома є звичайний настільний комп'ютер, не моноблок чи ноутбук, і я вже знаю, що без монітора він не є корисним. Хочу підібрати гарну модель. Підкажіть, де я можу це зробити?
 
bzoe6537Дата: Понеділок, 29.08.2022, 16:48 | Повідомлення # 2
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У будь-якому випадку - чи збираєте ви комп'ютер з нуля або просто збираєтеся оновити монітор, перейдіть в магазин https://www.moyo.ua/comp-and-periphery/noutebook_pc/monitors/msi/ де є Монитор MSI та інші варіанти, які можуть вам сподобається. Для таких моніторів важливіше не частота оновлення екрана і навіть не час відгуку, а роздільна здатність та якість матриці.
 
clarce098Дата: Понеділок, 29.08.2022, 17:53 | Повідомлення # 3
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Загалом монітори для роботи із зображеннями, як правило, одні з найдорожчих. У середньому навіть дорожче за ігрові пристрої. Будьте готові до такого.
 
stasmalets2Дата: Вівторок, 30.08.2022, 12:02 | Повідомлення # 4
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Анкор
 
ryslandgogoДата: Понеділок, 21.11.2022, 18:03 | Повідомлення # 5
Заглянувший
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Приветик, а вы покупали одежду через интернет? Да, я тоже приобрел новую одежду, но она мне очень нравится. Вдруг кому пригодиться, покупал тут https://streetwear.com.ua/ru/list/man/clothes В наличии есть все виды одежды, в том числе джинсы и трикотажные изделия. Мне очень приятно с вами работать. Здесь вы можете приобрести все, что вам необходимо.
 
Форум » Тестовый раздел » Медвинський тік » Як вибрати монітор для комп'ютера на всі випадки життя?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz