Медвин мій єдиний
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » Медвинський тік » Дистанционная школа
Дистанционная школа
yliiss2095Дата: Середа, 04.01.2023, 17:51 | Повідомлення # 1
Спостерігач
Група: Пользователи
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Я считаю, что обязательность каждого родителя дать своему ребенку хорошее образование. Поэтому, при выборе школы для своего сына старался выбрать самый хороший вариант. Поскольку нам пришлось переехать из-за обстоятельств в стране, то мы с женой записали сына в онлайн школу 977. Это современная дистанционная школа, которая предлагает вашему ребенку получить качественное среднее образование.
 
HzBoyДата: Вівторок, 30.05.2023, 15:45 | Повідомлення # 2
Користувач
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Онлайн навчання кожного року стає більш популярним. Порадьте курси програмування для дітей?
 
la2217596Дата: Вівторок, 30.05.2023, 16:07 | Повідомлення # 3
Спостерігач
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
висококваліфіковані викладачі школи ExclusiveIT мають багаторічний досвід роботи з дітьми та професійне знання в галузі. Раджу саме тут  курси програмування для підлітків https://ua.excklusiveit.com/ Вони вміло поєднують теоретичні знання з практичними завданнями, щоб кожен учень зрозумів та запам'ятав матеріал.
 
likap7946Дата: Субота, 08.07.2023, 23:34 | Повідомлення # 4
Спостерігач
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися інформацією про комп'ютерну Школу IT FUTURE , саме там моя донька нещодавно закінчила онлайн курси програмування ігор для дітей . Завдяки цим курсам вона вивчила конструктор візуального програмування, що дозволяє дітям без знання мов програмування почати створювати ігри. Вона дуже захоплена і хоче далі вчиться!!!
 
Форум » Тестовый раздел » Медвинський тік » Дистанционная школа
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz